otrdiena, 2016. gada 15. marts

Pavasari gaidot.


  Gada sākums saspringts. Darba sakarā nākas būt Ventspilī, no kurienes ikdienas braukšana uz Rīgu atkrīt kā pārāk nogurdinoša un dārga. Labi, ka paspēju lielo vairumu sapiķēt, taču jāuzmana, lai neiežūst un mazākajiem vēl nepieciešams papildapgaismojums. 
Šogad petūnijas pamatkrāsas Parade F1, nokarenās Ramblin sērijas Nu Blue, Lavender, Burgundy Chrome, Peach Glow, White.  Vēl arī Wave grupas burgundy, mazliet arī sīkziedu nokarenās Picobella Cascade F1 Purple, kuras saaug ļoti blīvi un viegli metās puve, ja pārāk mitrs zem lapām. negribu lietot nekādus pretsēņu preparātus un pārējās petūnijas man neslimo. Tiem, kas pērk spraudeņus, noteikti jālieto pretsēņu preparāti. Ir iesētas nokarenās pildītās petūnijas dažādas krāsas, taču vislabāk patīk Double Cascade Orchid Mist. Nav tik jaudīga, kā pārējās, ar ļoti maigu krāsojumu un labi veidojas iekaramā grozā. Viena no manām mīļākajām. Smaržīga.   Bez tam šogad pietiekoši daudz būs Supercascade F1 - nokarenas petūnijas ar lieliem, skaistiem ziediem. Vairāk piemērotas kastēm un podiem, kas nostiprināti.  Anniņas - impatiens walleriana - šogad, kā parasti, Xtreme Mix un mazliet arī  DeZire.
Rīt sēšu asteres - šogad atkal Lady Coral - Salmon Rose, White, Dark Blue.  Pompon Mix un šogad pirmoreiz Gala Formula Mix. Vēl vasaras dālijas Diablo Mix un kādu daļu tomātu. Tomātus audzēju maz pēdējos gadus, jo nav vietas plašākiem stādījumiem un visu aizņem puķes.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru