otrdiena, 2011. gada 22. marts

Sējas laiks sācies!


  • Šogad pirmās nokarenās petūnijas - Ramblin grupas White un NeonRose tika iesētas 22.decembrī, kas ir visai agri, tādēļ nācās turēt zem speciālajām augu lampām. Šobrīt tās atrodas pie loga vēsā istabā, jau pārpiķētas un bez lampām. Nedaudz iesēta arī pelargonija "Bullseye", kurai ļoti skaisti riņķi uz lapām
  • 4.februārī iesēju 500 balzamīnes Jambalaja F1 Formula Mix. Pirmo gadu audzēšu šo grupu, nezinu, kas sanāks. Un parastās krūmu petūnijas BRAVO - White, Veined blue, Veined Mix. Iesēju ledenes baltiem ziediem un tumšām lapām. Vajadzētu vēl, bet ar naudu švaki.
  • 8.februārī iesēju ledenes ar rozā ziediem, vēl 100 Ramblin Peach Glo un skaistnātres. Nācās konstatēt, ka atrast Coleus šķirņu sēklas grūti, visur tikai Rainbow Mix. Zinu, ka agri, bet nenocietos iesēt papriku: - itāļu Giallo d'asti - dzeltenus, lielus, biezām sieniņām, tad vēl"Gloria"-vidēji agrīna, kubveida, lieli un smagi sarkani augļi."Trapez"-lieli, sarkanas krāsas, biezām (8-10 mm) sieniņām. Šķirne izturīga pret gaismas trūkumu un labi jūtas pazeminātas temperatūras apstākļos."Etīde"- izplatīta, iecienīta oranžiem augļiem.Un vēl mazliet istabas tomātus "Venus".Paredzēti audzēšanai puķu podos istabas apstākļos. Krūmi kompakti. Augļi apaļi, oranžā krāsā, svars līdz 30 gramu.Piemēroti lietošanai svaigā veidā un konservēšanai.
  • 22.februārī iesēju petūnijas Dreams Burgundy, Prism Plum, Prism Strawberry Sundae. Pirmo partiju sudrablapu cinerārijas. Un papriku kārtējo partiju - "California Wonder", itāļu garos dzeltenus un sarkanus. Pipariem un tomātiem ir domāts pievērsties atsevišķos rakstos, lai vieglāk strādāt un sekot līdzi. Ir sākušies arī piķēšanas darbi - izpiķētas atraitnītes un BRAVO grupas petūnijas.
  • 27.februārī sēju Double Duo Red White petūnijas, kuras sēklu paciņa maksāja 11Ls. Pirmo reizi tieši šīs pildītās petūnijas. Un Dreams sērijas petūnijas Midnight - tumši zilas. Ceru, ka smaržīgas.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru